CSP-6R0L306R-TW
CSP-6R0L306R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 6.0V 30F 37*18*42 T/DA EDLC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.417" L x 0.709" W (36.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.713" (43.50mm)
Capacitance: 30 F
Voltage - Rated: 6 V
на замовлення 72 шт:
Написати відгук
Description: 6.0V 30F 37*18*42 T/DA EDLC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.417" L x 0.709" W (36.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.713" (43.50mm), Capacitance: 30 F, Voltage - Rated: 6 V.