CSP-6R0L504R-TW
CSP-6R0L504R-TW CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4034_CSP_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 6.0V 0.5F 16*8*14 T/DA EDLC
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 500 mF
Voltage - Rated: 6 V
на замовлення 849 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6.0V 0.5F 16*8*14 T/DA EDLC, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 500 mF, Voltage - Rated: 6 V.