Продукція > CODACA > CSQX2918S-150MC
CSQX2918S-150MC
CSQX2918S-150MC CODACA
CSQX2918S.pdf
Виробник: CODACA
Description: LOW LOSS LOW DCR POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Features: Low DCR, Soft Saturation
Packaging: Tray
Package / Case: 3-SMD
Size / Dimension: 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 5.25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 47A
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 23.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW LOSS LOW DCR POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Low DCR, Soft Saturation, Packaging: Tray, Package / Case: 3-SMD, Size / Dimension: 1.102" L x 1.063" W (28.00mm x 27.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 5.25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 47A, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 23.5 A.