CSR-0.8-R050
CSR-0.8-R050 SR PASSIVES
CSR.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Other Resistors
Description: Resistor: wire-wound; sensing,precise; THT; 50mΩ; ±5%; 4.5A; radial
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: precise; sensing
Mounting: THT
Resistance: 50mΩ
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -40...200°C
Leads: radial
Diameter: 0.8mm
Max. operating current: 4.5A
на замовлення 79 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Other Resistors, Description: Resistor: wire-wound; sensing,precise; THT; 50mΩ; ±5%; 4.5A; radial, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: precise; sensing, Mounting: THT, Resistance: 50mΩ, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -40...200°C, Leads: radial, Diameter: 0.8mm, Max. operating current: 4.5A.