CSR-1.8-R010
CSR-1.8-R010 SR PASSIVES
Category: Other Resistors
Description: Resistor: wire-wound; sensing,precise; THT; 10mΩ; ±5%; 11A; radial
Mounting: THT
Resistance: 10mΩ
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -40...200°C
Diameter: 1.8mm
Max. operating current: 11A
Leads: radial
на замовлення 860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Other Resistors, Description: Resistor: wire-wound; sensing,precise; THT; 10mΩ; ±5%; 11A; radial, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: precise; sensing, Mounting: THT, Resistance: 10mΩ, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -40...200°C, Diameter: 1.8mm, Max. operating current: 11A, Leads: radial.