CSX1-BJ-20-25.000
CSX1-BJ-20-25.000 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
Crystals 25MHz 25ppm 20pF -40C +85C
на замовлення 820 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук