Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CSX2-AA-16-15.2000MHZ
CSX2-AA-16-15.2000MHZ
CSX2-AA-16-15.2000MHZ Crystek Corporation
CSX2-461063.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Crystals 15.20MHz 10ppm 16pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 15.20MHz 10ppm 16pF.