CT-6ES502
CT-6ES502 Nidec Components
Виробник: Nidec Components
Trimmer Resistors - Through Hole 5 KW 6mm sq. single turn side adj.
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CT-6ES502
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CT6ES502 CT6ES502 Виробник : Nidec Copal Electronics ct-6.pdf Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE