CT0201F-33NJ
CT0201F-33NJ Central Technologies
ct0201f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.47Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Inductance: 33 nH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.47Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Inductance: 33 nH.