CT0201LSF-26NJ
CT0201LSF-26NJ Central Technologies
ct0201lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Part Status: Active
Inductance: 26 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Part Status: Active, Inductance: 26 nH.