CT0201LSF-56NK
CT0201LSF-56NK Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Inductance: 56 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Inductance: 56 nH.