CT0402CSF-10NK
CT0402CSF-10NK Central Technologies
ct0402csf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Frequency - Self Resonant: 3.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm, Frequency - Self Resonant: 3.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 10 nH.