CT0402CSF-11NK
CT0402CSF-11NK Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm
Frequency - Self Resonant: 3.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 11 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm, Frequency - Self Resonant: 3.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 11 nH.