CT0402CSF-36NH
CT0402CSF-36NH Central Technologies
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Part Status: Active
Inductance: 36 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Part Status: Active, Inductance: 36 nH.