CT0402CSF-56NH
CT0402CSF-56NH Central Technologies
Tolerance: ±3%
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 770mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Inductance: 56 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 770mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Inductance: 56 nH.