CT0402CSF-82NK
CT0402CSF-82NK Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.33Ohm
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 82 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.33Ohm, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 82 nH.