CT0402HPF-11NG
CT0402HPF-11NG Central Technologies
ct0402hpf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm
Frequency - Self Resonant: 4.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 11 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm, Frequency - Self Resonant: 4.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 11 nH.