CT0402HPF-37NK
CT0402HPF-37NK Central Technologies
ct0402hpf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.7GHz
Part Status: Active
Inductance: 37 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.7GHz, Part Status: Active, Inductance: 37 nH.