CT0402HPF-4N7J
CT0402HPF-4N7J Central Technologies
ct0402hpf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Frequency - Self Resonant: 6.85GHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Frequency - Self Resonant: 6.85GHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH.