CT0402LSF-36NJ
CT0402LSF-36NJ Central Technologies
ct0402lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Part Status: Active
Inductance: 36 nH
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.3GHz, Part Status: Active, Inductance: 36 nH.