CT0402LSF-56NK
CT0402LSF-56NK Central Technologies
ct0402lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Inductance: 56 nH
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Inductance: 56 nH.