CT0402QWF-51NG
CT0402QWF-51NG Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.08Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.85GHz
Part Status: Active
Inductance: 51 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.08Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.85GHz, Part Status: Active, Inductance: 51 nH.