CT0402QWF-56NH
CT0402QWF-56NH Central Technologies
Tolerance: ±3%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.17Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.8GHz
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.17Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.8GHz, Part Status: Active, Inductance: 56 nH.