CT0402QWF-5N1J
CT0402QWF-5N1J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Frequency - Self Resonant: 8GHz
Part Status: Active
Inductance: 5.1 nH
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm, Frequency - Self Resonant: 8GHz, Part Status: Active, Inductance: 5.1 nH.