CT0503CH3I287DN19.2 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator TCXO 19.2MHz ±1ppm (Tol) ±0.28ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук