CT0503CH3I508BN50 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator TCXO 50MHz ±1ppm (Tol) ±0.05ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD
Написати відгук