CT0503DH3I106DN20 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator TCXO 20MHz ±1.5ppm (Tol) ±1ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук