CT0507BH3I287DN20 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator TCXO 20MHz ±0.5ppm (Tol) ±0.28ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук