CT0507DH3I106CN25 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator TCXO 25MHz ±1ppm (Tol) ±1ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD
Написати відгук