CT0603CSF-27NJ
CT0603CSF-27NJ Central Technologies
ct0603csf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.8GHz
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
на замовлення 4310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.8GHz, Part Status: Active, Inductance: 27 nH.