CT0603CTF-4N7J
CT0603CTF-4N7J Central Technologies
ct0603ctf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Frequency - Self Resonant: 5.6GHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm, Frequency - Self Resonant: 5.6GHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH.