CT0603LSF-182J
CT0603LSF-182J Central Technologies
ct0603lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Inductance: 1.8 µH
на замовлення 4010 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm, Frequency - Self Resonant: 230MHz, Inductance: 1.8 µH.