CT0603LSF-562J
CT0603LSF-562J Central Technologies
ct0603lsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
на замовлення 3993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH.