CT0603QWF-51NG
CT0603QWF-51NG Central Technologies
ct0603qwf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Part Status: Active
Inductance: 51 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Part Status: Active, Inductance: 51 nH.