CT0603QWF-56NJ
CT0603QWF-56NJ Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.4GHz
Part Status: Active
Inductance: 56 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 350mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.4GHz, Part Status: Active, Inductance: 56 nH.