CT0603QWF-5N6J
CT0603QWF-5N6J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 82mOhm
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 82mOhm, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Part Status: Active, Inductance: 5.6 nH.