CT0805CSF-152M
CT0805CSF-152M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH.