CT0805CSF-181G
CT0805CSF-181G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 640mOhm
Frequency - Self Resonant: 870MHz
Inductance: 180 nH
на замовлення 6308 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 640mOhm, Frequency - Self Resonant: 870MHz, Inductance: 180 nH.