CT0805CSF-240J
CT0805CSF-240J Central Technologies
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Part Status: Active
Inductance: 24 nH
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Frequency - Self Resonant: 2GHz, Part Status: Active, Inductance: 24 nH.