CT0805CSF-240M
CT0805CSF-240M Central Technologies
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Inductance: 24 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Frequency - Self Resonant: 2GHz, Inductance: 24 nH.