CT0805CSF-270K
CT0805CSF-270K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.5GHz
Inductance: 27 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.5GHz, Inductance: 27 nH.