CT0805CSF-271K
CT0805CSF-271K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm
Frequency - Self Resonant: 650MHz
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm, Frequency - Self Resonant: 650MHz, Part Status: Active, Inductance: 270 nH.