CT0805CSF-330G
CT0805CSF-330G Central Technologies
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.05GHz
Part Status: Active
Inductance: 33 nH
на замовлення 456 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.05GHz, Part Status: Active, Inductance: 33 nH.