CT0805FSF-271J
CT0805FSF-271J Central Technologies
ct0805fsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm
Frequency - Self Resonant: 550MHz
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm, Frequency - Self Resonant: 550MHz, Part Status: Active, Inductance: 270 nH.