CT0805HTF-10NK
CT0805HTF-10NK Central Technologies
ct0805htf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Frequency - Self Resonant: 3.3GHz
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Frequency - Self Resonant: 3.3GHz, Part Status: Active, Inductance: 10 nH.