CT0805HTF-33NK
CT0805HTF-33NK Central Technologies
ct0805htf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm
Frequency - Self Resonant: 2.35GHz
Part Status: Active
Inductance: 33 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm, Frequency - Self Resonant: 2.35GHz, Part Status: Active, Inductance: 33 nH.