CT0805LDLSF-101K
CT0805LDLSF-101K Central Technologies
ct0805ldlsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 9Ohm
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 9Ohm, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH.