CT0805LDLSF-2R2K
CT0805LDLSF-2R2K Central Technologies
ct0805ldlsf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH.