CT0805LDLSF-680M
CT0805LDLSF-680M Central Technologies
ct0805ldlsf.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Part Status: Active, Inductance: 68 µH.