CT0805LSF-473K
CT0805LSF-473K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 14.5Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 14.5Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Part Status: Active, Inductance: 47 µH.